ManetBook ul. Partynicka 47, 53-031 Wrocław Email: biuro@manetbook.com NIP: 8992739303

pTel.: +48 71 792 86 80     |    798 709 993

zwykle niezwykłe foto albumy

DOSTALIŚMY NAGRODĘ!

Mamy zaszczyt poinformować, że otrzymaliśmy główną nagrodę w kategorii "Best Personalized Photo Products Provider - Poland" czyli najlepsze spersonalizowane produkty fotograficzne! :)
Jest to nagroda Global Manufacturing Awards 2017, przyznawana przez organizację MANPACK Worldwide.
Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali.

NOWOŚCI!

GALERIA ZDJĘĆ

nowe oprawy materiałowe

DARMOWY PROGRAM DO SKŁADANIA FOTO ALBUMÓW

Prosty, intuicyjny i łatwy w obsłudze! Dzięki niemu szybko złożysz Foto album.

Nasze produkty

NA SKRÓTY

OPRAWA
Albumy oprawiane są w wysokiej jakości ekoskóry, materiały introligatorskie, skóry naturalne oraz wysokiej jakości materiały obiciowe. Wszystkie albumy wykonujemy ręcznie, co gwarantuje najwyższą jakość. Przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla indywidualistów. Jeżeli chcesz aby Twój album był naprawdę wyjątkowy, możesz przesłać nam swój własny materiał na jego oprawę. Detale tej oferty ustalimy bezpośrednio z Tobą.
ROZKŁADÓWKI
Strony naszych albumów to wysokiej jakości zdjęcia wykonane w procesie fotograficznym na papierze firmy Fuji Crystal Archive Supreme Glossy, Silk, Luster, Mat i Metalic. Zdjęcia łączone są ze sobą specjalnymi przekładkami o gramaturze 300g, dzięki czemu album rozkłada się na płasko.
WYMIARY ALBUMÓW
Nasze standardowe wymiary: 45x30 cm, 30x30 cm, 20x30 cm, 30x20 cm, 25x25 cm, 20x20 cm, 15x15 cm, 10x10 cm i 5x10 cm. Dla wymagających, na specjalne zamówienie, możemy wykonać również inny format albumu o boku od 45 cm do 5 cm. Nasz najmniejszy format jaki możemy wykonać, to 5x10cm. Wszystkie detale dotyczące niestandardowych wymiarów ustalamy indywidualnie.
ETUI
Albumy i odbitki proponujemy opakować w eleganckie otwierane, wsuwane lub rozkładane etui. Do wykonania etui stosujemy te same materiały, w które oprawiamy albumy: ekoskóry, materiały introligatorskie, skóry naturalne oraz wysokiej jakości materiały obiciowe.
WYKOŃCZENIE
Na okładce Foto albumu, Foto książki (oprawionej materiałem) i etui możemy wykonać grawerunek, tłoczenie lub tłoczenie ze złoceniem według Twojego projektu. Co to będzie zależy od użytego materiału. Szczegóły sprawdź w katalogu opraw.
Możemy również wykonać okładkę z wyciętym okienkiem i wstawionym w to miejsce zdjęciem oraz okładkę z paskiem zdjęciowym. W obu przypadkach zdjęcie jest pokryte folią zabezpieczającą przed uszkodzeniem, a jego rozmiar i umiejscowienie zależy od Ciebie.

Nasze produkty