ManetBook ul. Partynicka 47, 53-031 Wrocław Email: biuro@manetbook.com NIP: 8992739303

pTel.: +48 71 792 86 80-81     |    507 082 705

Dla profesjonalisty

Dla fotografa

Zespół naszych profesjonalistów wykona dla Ciebie każdy album o boku od 5 do 45 cm. Zarejestruj się, a otrzymasz specjalne oferty i rabaty dostępne tylko dla fotografów.
Dajemy gwarancję satysfakcji... Aby Cię przekonać, pierwszy album wykonamy w specjalnej cenie oraz bezpłatnie prześlemy próbnik naszych opraw. Zarejestruj się, a prześlemy Ci ofertę dostępną tylko dla fotografa.

Dla firm

Jeżeli reprezentujesz firmę i szukasz rozwiązań do zaprezentowania się w ekskluzywnej formie, u nas znajdziesz odpowiednią ofertę. Zespół naszych profesjonalistów wykona dla Ciebie produkt dokładnie taki, jakiego oczekujesz.
Dajemy gwarancję satysfakcji ... Aby Cię przekonać otrzymasz od nas pierwszy wybrany produkt w obniżonej cenie.
Zarejestruj się, a prześlemy Ci specjalne rabaty i ofertę dostępną tylko dla firm.

rejestracja

[wp-members page="login"]

AGENCJE REKLAMOWE

ZASKOCZ SWOJEGO KLIENTA NIEBANALNĄ PREZENTACJĄ.
Wiemy, że możemy doskonale się uzupełniać. Wy projektując, My realizując prototypy waszych projektów w formie wyjątkowej prezentacji. Dlatego proponujemy współpracę Waszej agencji reklamowej wierząc, że będzie ona korzystna dla obu stron.

CO ROBIMY?
ALBUMY PREZENTACYJNE
rozkładane na płasko i w formie szytej książki
dowolne formaty w przedziale od 10 do 45 cm
szeroka gama opraw
na okładce grawer, tłoczenie, druk

ARKUSZE PREZENTACYJNE
które przechowasz w

PUDEŁKACH PREZENTACYJNYCH
otwierane i rozkładane
dowolne rozmiary
szeroka gama opraw

NIEBANALNE WIZYTÓWKI
wycinane laserem dowolne kształty
w formie książeczek

OPAKOWANIA NA PROTOTYPY waszych kreacji

KIM JESTEŚMY?

MISJA WIZJA WARTOŚCI

Etyka i zaufanie
Nasza praca to tworzenie w oparciu o zasady etyki, z myślą o trwałej i w perspektywie długoterminowej, lojalności wobec naszych partnerów biznesowych.

Ludzie
Nasi pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Poprzez rozwijanie zarówno własnych umiejętności jak i kompetencji, doprowadzili nas i doprowadzają do miejsca, w którym jesteśmy. Pozwalają nam sprostać wyzwaniom w świecie pełnym konkurencji.

Ambicje
Cele jakie sobie stawiamy stymulują nasze działania. Za każdym razem coraz lepiej pozwalają nam sprostać wymaganiom rynku.

Innowacje
Innowacje są istotą i początkiem naszej działalności. Inwestycje w nowe technologie, jak również próby i rozwój wewnętrzny, pozwalają nam spełnić naszą maksymę: najwyższa jakości za rozsądną cenę.

Szybkość i wydajność
Są to wartości wszystkich pracowników i jedna z podstaw naszej filozofii wewnętrznej. Wykonać prace szybko, dobrze i bez zbędnych kosztów.

Misja
Tworzenie produktów zwykle niezwykłych w najwyższej jakości.