ManetBook ul. Partynicka 47, 53-031 Wrocław Email: biuro@manetbook.com NIP: 8992739303

pTel.: +48 71 792 86 80-81     |    507 082 705

Książki ręcznie szyte

Jakie książki warto szyć.

Jeśli zależy nam na tym, żeby książki rozkładały się na płasko, ale nie chcemy, żeby były na sztywnych kartach – wówczas sprawdzą się książki szyte ręcznie. To również idealne rozwiązanie dla książek liczących powyżej 36 stron, dla notesów i szkicowników oraz dla książek, w których istotną sprawą są przechodzące z jednej strony na drugą zdjęcia czy też rysunki. Ręczne szycie polecane jest dla książek, w których kartki nie są grubsze niż 140 g.
Książki szyte ręcznie są nie tylko praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Wyróżnia je elegancki, nieszablonowy design. Dzięki temu będą się doskonale nadawać na przykład jako prezent – zarówno dla bliskiej osoby, jak i partnera biznesowego. To również świetna alternatywa dla tradycyjnej fotoksiążki na przykład ze zdjęciami ze ślubu czy też innych ważnych uroczystości. Możliwości są praktycznie nieograniczone – postaramy się zrealizować każdy pomysł!
Oferta z pewnością przypadnie do gustu także fotografom, grafikom czy przedsiębiorcom. Książki szyte ręcznie to idealny pomysł na prezentację swoich prac czy oferty. Pomożemy stworzyć przyciągający uwagę katalog produktów czy portfolio grafika, fotografa bądź innego artysty. To zdecydowanie bardziej atrakcyjna forma przedstawienia usług czy produktów niż zwykłe katalogi czy broszury. Ręczne szycie przyciągnie uwagę klienta, sprawi, że zechce on zapoznać się ze szczegółami tak starannie przygotowanej propozycji.

Wyjątkowa trwałość

Nie należy obawiać się o trwałości tej metody. Ręczne szycie wykonujemy z wyjątkową starannością. Dbamy o każdy detal. Wykorzystujemy sprawdzone techniki. Dzięki temu powstaje estetyczny, unikalny szew, który wyjątkowo trwale łączy kartki. Dbamy też o odpowiednie rozmieszczenie nacięć i otworów dopasowane do rodzaju papieru oraz okładki. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia papieru, okładki czy też szwów nawet podczas częstego użytkowania.
Zapewniamy nie tylko ponadprzeciętną wytrzymałość szycia. Wykorzystujemy również sprawdzone techniki druku cyfrowego gwarantujące wydruki wysokiej jakości, które nie tylko doskonale się prezentują i zapewniają idealne odwzorowanie kolorów i detali, ale też są niebywale trwałe – nie ulegają chociażby ścieraniu nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Papiery

Szyte książki drukujemy na wysokiej jakości papierach o wielu odcieniach bieli i ecru oraz na papierach kolorowych. Ofertę wysyłamy na konkretne zapytanie.

Druk

Książki drukujemy cyfrowo do maksymalnego formatu po złożeniu 330x330 mm.

Okładki

Książki oprawiamy w kolorowe płótna i ekologiczne skóry oraz w okładki drukowane na płótnie, papierach introligatorskich i papierach satynowych zabezpieczonych folią. Wykonujemy również oprawy miękkie.

Warto pytać :)

Ponieważ książki szyte ręcznie są wyjątkowym produktem, opracowujemy każdy detal indywidualnie. Oferujemy kilka kolorów nici i kilka grubości. Wykonujemy również samodzielnie kapitałki, aby książka była niepowtarzalna i wyjątkowa. Ponieważ taki produkt jest wykonywany metodami tradycyjnymi, nie ma tu szablonów. Szycie wykonujemy ręcznie z niebywałą precyzją – nie robią tego za nas żadne maszyny. Stąd gwarancja unikalności produktu i dopracowania w każdym detalu.
W każde zamówienie wkładamy ogrom pracy – wszystko w trosce o zadowolenie klienta z naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i dołożymy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.


okładka drukowana cyfrowo na płótnieokładki miękkie, drukowane cyfrowo dwustronnieksiążka z dodatkową obwolutą, dowolny rozmiar