ManetBook ul. Partynicka 47, 53-031 Wrocław Email: biuro@manetbook.com NIP: 8992739303

pTel.: +48 71 792 86 80-83     |    512 235 952

Książki ręcznie szyte

Jakie książki warto szyć.

Wszystkie książki, które powinny rozkładać się na płasko, a nie chcemy aby były na sztywnych kartach tak jak nasze Foto Albumy. Książki, które mają więcej niż 36 stron. Notesy i szkicowniki. Książki, w których istotną sprawą są przechodzące z jednej na druga stronę zdjęcia czy rysunki. Książki, których kartki są nie grubsze niż 140 g.

Papiery

Szyte książki drukujemy na wysokiej jakości papierach o wielu odcieniach bieli i ecru oraz na papierach kolorowych. Ofertę wysyłamy na konkretne zapytanie.

Druk

Książki drukujemy cyfrowo do maksymalnego formatu po złożeniu 330x330 mm.

Okładki

Książki oprawiamy w kolorowe płótna i eko skóry oraz w okładki drukowane na płótnie, papierach introligatorskich i papierach satynowych zabezpieczonych folią. Wykonujemy również oprawy miękkie.

Warto pytać :)

Ponieważ książki szyte ręcznie są wyjątkowym produktem, opracowujemy każdy detal indywidualnie. Oferujemy kilka kolorów nici i kilka grubości. Wykonujemy również samodzielnie kapitałki aby książka była niepowtarzalna i wyjątkowa. Ponieważ taka książka jest wykonywana metodami tradycyjnymi, nie ma tu szablonów.
Z radością odpowiemy na każde pytanie.


okładka drukowana cyfrowo na płótnieokładki miękkie, drukowane cyfrowo dwustronnieksiążka z dodatkową obwolutą, dowolny rozmiar