ManetBook ul. Partynicka 47, 53-031 Wrocław Email: biuro@manetbook.com NIP: 8992739303

pTel.: +48 71 792 86 80-81     |    507 082 705

Mini album – papier fotograficzny

Wcześniej w nowościach, dzisiaj już na stałe w naszej ofercie - album fotograficzny z trzema, czterema lub pięcioma rozkładówkami! To doskonała pamiątka ważnych wydarzeń jak na przykład chrzest czy komunia, ale nie tylko. Mini album ze zdjęciami idealnie sprawdzi się jako wyjątkowy upominek dla bliskiej osoby – na Dzień Mamy, Dzień Babci, Dzień Dziadka i inne okoliczności. Sprawdzi się również jako prezent walentynkowy. W odróżnieniu od tradycyjnych fotoalbumów nie zajmuje dużo miejsca – wielkość po złożeniu to zaledwie 15x21 cm.

Zdjęcia do albumu naświetlane są na papierze Fuji Crystal Archive Supreme, który zapewnia idealne odwzorowanie nawet najmniejszych detali. Zapewniamy, że spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ gwarantuje doskonałą stabilność obrazu, trwałe, grube podłoże, niespotykaną czystość bieli oraz niezwykle bogatą gamę kolorystyczną.

To Państwo decydują, jak będzie wyglądać Wasz mini album. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów, dlatego chętnie uwzględniamy wszelkie sugestie i propozycje. Mogą Państwo wybrać zarówno kolejność wskazanych przez siebie zdjęć, jak i wygląd okładki (okładka zdjęciowa, z napisem lub bez).

Ceny mini albumów fotograficznych:
  • wersja z 3 rozkładówkami - 39 zł
  • wersja z 4 rozkładówkami - 44 zł
  • wersja z 5 rozkładówkami - 49 zł.


zamów/zapytaj