ManetBook ul. Partynicka 47, 53-031 Wrocław Email: biuro@manetbook.com NIP: 8992739303

pTel.: +48 71 792 86 80-81     |    507 082 705

wydruki na papierze Museo®

Do wyjątkowych wydruków z pewnością sprawdzi się papier Museo® stanowiący idealne podłoże dla najbardziej wymagających prac. To doskonałe połączenie właściwości zarówno tradycyjnego papieru, jak i nowoczesnych technologii. Stąd tak ogromną popularnością cieszy się szczególnie w gronie artystów. Prace wydrukowane na papierze Museo® stają się prawdziwymi dziełami sztuki.

Niebywała trwałość, idealne nasycenie barw, niepowtarzalna głębia czerni oraz doskonałe wrażenia estetyczne – to tylko niektóre walory Museo®. Jest to papier matowy z lekką fakturą, wykonany w 100% z włókien bawełnianych. Papier wyróżnia bardzo naturalny wygląd oraz podnosi trwałość wydruku. Nie ma też ryzyka powstania zażółceń i innych przebarwień z upływem czasu. Gotowy wydruk jest szlachetny. Przy użyciu naszego plotera Canon 4000 Pro, papier Museo® oddaje niesamowicie szeroki zakres nasyceń barw, praktycznie niedostępny dla innych papierów, w tym również fotograficznych. Pozwala na uzyskanie wydruków idealnie oddających kolorystykę i głębię, a także emocje pierwowzoru, co ma szczególne znaczenie między innymi w przypadku zastosowań do reprodukcji fotografii oraz dzieł sztuki.

Wszystkie te cechy sprawiają, że papier Museo® coraz częściej wykorzystywany jest do prac wiszących w galeriach oraz drukowanych w limitowanych, ekskluzywnych seriach do sprzedaży. Dedykowany jest do profesjonalnych zastosowań artystycznych, ale nie tylko. Z powodzeniem może być wykorzystany także do kartek okolicznościowych, a także eleganckich albumów.

Papier Museo® to rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość stanowiącą idealne połączenie unikalnego, szlachetnego wyglądu oraz trwałości. Dzięki temu podłożu Państwa prace nabiorą jeszcze większej głębi, a tym samym nie utracą swoich właściwości nawet pomimo upływu lat. Prace będą zachwycać i doskonale sprawdzą się nie tylko w pracowniach czy wnętrzach mieszkań, ale też na wszelkiego rodzaju wystawach i wernisażach.

Oferujemy wydruki zarówno w formie fotoalbumów - rozkładanych na płasko sztywnych stron oraz w formie szytej fotoksiążki z wydrukiem jednostronnym. Oczywiście przygotowujemy również pojedyncze wydruki sztywne - podklejone przekładką albumową lub bez podklejenia. Museo® dostępny jest w kilku wymiarach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować szeroki zakres zamówień nawet dla najbardziej wymagających klientów.

zamów/zapytaj