ManetBook ul. Partynicka 47, 53-031 Wrocław Email: biuro@manetbook.com NIP: 8992739303

pTel.: +48 71 792 86 80-81     |    507 082 705

Nasi partnerzy

etphotography gudbrandsen & szalek

etphotography gudbrandsen & szalek działa na europejskim rynku od 2008 roku. Naszym mottem jest "Photography Without Borders", słowa określają nasze zaangażowanie w zakresie dystansu, który pokonujemy by zrobić dobre zdjęcia, naszej otwartości na ludzi i świat oraz jakości naszej pracy. Jest dla nas niezwykle ważne, by spotykać na swojej drodze partnerów handlowych, na których możemy polegać. Manetbook dostarcza produkt najwyższej jakości, odzwierciedlający unikatowość zdjęć. Cenimy sobie szybkość i profesjonalizm naszej współpracy i gorąco polecamy wszystkim, którzy chcą mieć produkt dobry i wyróżniający się na rynku.

www.etphotography.eu www.etphotography.com
Matthopen, Bergen 5174, Hillerenveien 17

kilka zdjęć etphotography

Red Studio Chelsea

Red Studio Chelsea to firma kreatywna, działająca w samym centrum londyńskiego Chelsea, specjalizująca się w produkcji foto-video. Studio powstalo w 2010 z inicjatywy dwójki głównych założycieli – Sebastiana i Lary, którzy od pierwszego wejrzenia zakochali sie w Chelsea i kiedy nadarzyła się okazja, postanowili właśnie tu stworzyć wspólny biznes, łącząc swoje talenty, wiedzę i doświadczenie z dziedziny fotografii, grafiki komputerowej, produkcji filmowej i telewizyjnej oraz dziennikarstwa.
Wszechstronne kompetencje oraz szeroka gama usług, pozwalają nam realizować projekty zarówno dla dużych marek, jak i mniejszych lokalnych firm.
Poznaliśmy ofertę firmy Manetbook podczas corocznych londyńskich targów fotograficznych (SWPP Photographic Convention). Ich produkty od razu zwróciły naszą uwagę, ponieważ wyróżniały się na tle pozostałych wystawców niesamowicie wysoką jakością, nowoczesnym, ponadczasowym stylem, kolorami oraz konkurencyjnymi cenami. Dodając do tego pełen profesjonalizm, niezawodność i przemiłą obsługę klienta, firma Manetbook jest naszym ulubionym partnerem handlowym.

www.redstudio-chelsea.com
www.facebook.com/RedStudioChelsea

wybrane zdjęcia

L for Love

L for Love to powstała w 2012 roku brytyjska firma, zajmująca się produkcją sesji fotograficznych i produkcją video na potrzeby klientów indywidualnych - par młodych i narzeczeńskich oraz rodzin.
L for Love to w tłumaczeniu „M jak Miłość”, czyli jak sama nazwa mówi, staramy się w naszych zdjęciach i video uchwycić te szczególne i jedyne w swoim rodzaju chwile, przepełnione miłością, radością i szczęściem.
Jak wiadomo, pamięć ludzka jest ulotna, ale wspomnienia mogą zawsze żyć na kartkach przepięknych albumów Manetbook. Zarówno my, jak i nasi klienci, bardzo chwalimy sobie oferowane albumy, ponieważ są to produkty o najwyższym standardzie wykonania oraz unikatowym stylu, a co za tym idzie, to wspaniała inwestycja na wiele długich lat.
Kochamy także szeroką gamę kolorów i różnorodność materiałów, co daje nieograniczone pole do popisu oraz możliwość stworzenia bardzo unikatowego albumu.

www.lforlove.co.uk
www.facebook.com/lforlovelondon

wybrane zdjęcia