ManetBook ul. Partynicka 47, 53-031 Wrocław Email: biuro@manetbook.com NIP: 8992739303

pTel.: +48 71 792 86 80-81     |    507 082 705

NOWOŚCI!

Książki szyte ręcznie !

Książki szyte ręcznie są wyjątkowym produktem, opracowujemy każdy detal indywidualnie. Oferujemy kilka kolorów nici i kilka grubości. Wykonujemy również samodzielnie kapitałki aby książka była niepowtarzalna i wyjątkowa. Ponieważ taka książka jest wykonywana metodami tradycyjnymi, nie ma tu szablonów ani ograniczeń projektowych.

Wydruki na papierze Museo

Papier Museo® jest przeznaczony dla najbardziej wymagających prac, które po wydrukowaniu stają się prawdziwymi dziełami sztuki. Jest matowy z lekką fakturą, wykonany w 100% z włókien bawełnianych. Brak wybielaczy optycznych nadaje mu bardzo naturalny wygląd oraz podnosi trwałość wydruku, nie przebarwia się z czasem. Gotowy wydruk jest szlachetny i wygląda bez porównania lepiej niż na zwykłym papierze ploterowym. Przy użyciu naszego plotera Canon 4000 Pro, papier Museo® oddaje niesamowicie szeroki zakres nasyceń barw, praktycznie niedostępny dla innych papierów w tym również fotograficznych. Dzięki tym cechom, wiele prac wiszących w galeriach lub drukowanych w limitowanych seriach do sprzedaży, wykonana jest właśnie na papierze Museo®.

zamów/zapytaj


Oferujemy wydruki zarówno w formie foto albumów - rozkładanych na płasko sztywnych stron oraz w formie szytej foto książki z wydrukiem jednostronnym. Oczywiście przygotowujemy również pojedyncze wydruki sztywne - podklejone przekładką albumową lub bez podklejenia.

WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Wydruki na dwunastokolorowym ploterze Canon zapewniają bogate kolory i intenswną czerń. Oddają doskonałą tonalność barw, idealne odwzorowanie detali i dobrą charakterystykę odbicia światła. Więcej informacji w zakładce: wydruki wielkoformatowe

zamów/zapytaj

KALENDARZ PERSONALIZOWANY

Wprowadziliśmy nowy produkt - kalendarze personalizowane. Cena od 64 zł, szczegóły znajdziesz w zakładce: oferta/kalendarze

zamów/zapytaj
HOT-STAMPING (złocenie) to technika druku z użyciem kolorowych folii (złoty, srebrny, zielony, biały, bordowy i czarny) oraz matryc wypukłych.

TŁOCZENIE to rodzaj uszlachetnienia druku poprzez wykonanie trójwymiarowego wzoru (2,5D).

więcej zamów/zapytaj
Wprowadziliśmy nowy produkt - wzorniki z pełną ofertą - oprawy, wzory grawerów, dodatki i okienka. Wydruk na papierze fotograficznym silk. Wszystko pięknie oprawione w jeden z naszych materiałów. Koszt 79 zł.

zamów/zapytaj