ManetBook ul. Partynicka 47, 53-031 Wrocław Email: biuro@manetbook.com NIP: 8992739303

pTel.: +48 71 792 86 80-81     |    507 082 705

Oprawy

Nie oferujemy gotowych wzorów, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych preferencji i oczekiwań naszych klientów. Dlatego nasza oferta jest elastyczna i dajemy możliwość pełnej personalizacji zamówionych u nas produktów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom klienta. Stąd też dajemy możliwość decydowania nie tylko o zawartości zamówionych u nas produktów, ale i ich oprawie.

Zapewniamy niezwykle bogaty wybór materiałów, z których możemy wykonać oprawy fotoksiążek, kalendarzy, pudełek na odbitki fotograficzne i nie tylko. Jest to między innymi skóra naturalna, skóra ekologiczna, rialto, kayak oraz wysokiej jakości materiały tkaninowe. Są one dostępne zarówno w stonowanych, uniwersalnych kolorach, jak i w odważnych czerwieniach, zieleniach, różach, fioletach i nie tylko. W zależności od wybranego materiału okładka może zostać poddana dodatkowym procesom jak na przykład tłoczenie czy grawerowanie. Pozwoli to na umieszczenie na oprawie dowolnego napisu czy też grafiki. Prosimy o zapoznanie się z dostępnymi opcjami dla poszczególnych rodzajów materiałów. W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w dokonaniu wyboru. Wskażemy również dodatkowe możliwości personalizacji dla poszczególnych opraw.
Przy każdym materiale znajdują się dostępne opcje oraz warianty kolorystyczne. Niektóre z nich wymagają dodatkowej opłaty - informacje na ten temat również znajdują się poniżej.

materiałowe

laser - tak (bez M9)
tłoczenie - nie
oprawa pudełek - wnętrze tak, zewnętrze tak (bez M18)
*+20 zł do albumu

ekoskóra

laser - tak
tłoczenie - tak
oprawa pudełek - wnętrze nie, zewnętrze tak

kayak

laser - nie
tłoczenie - tak
oprawa pudełek - wnętrze nie, zewnętrze tak

rialto

laser - nie
tłoczenie - tak
oprawa pudełek - wnętrze nie, zewnętrze tak

skóry naturalne

laser - nie
tłoczenie - tak
oprawa pudełek - nie

ważne!

Prosimy o przemyślane zakupy. Jeżeli nie są Państwo pewni koloru, prosimy o kontakt. Chętnie doradzimy. Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki pokazanych materiałów z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania. W przypadku stałej współpracy lub większych zamówień wysyłamy próbki.