Albumy tradycyjne

Jeśli jesteś tradycjonalistą i preferujesz ręczne wklejanie oraz opisywanie zdjęć, to zachęcamy do skorzystania z albumów tradycyjnych. Oferujemy produkty w wymiarach: 23×23 cm, 30×30 cm, 33×33 cm, zawierające od 40do nawet 120 stron. Istnieje możliwość wyboru koloru kart znajdujących się w albumie. Oferujemy kremowe lub czarne, między którymi znajdują się pergaminowe przekładki, których zadaniem jest ochrona fotografii. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia indywidualnych projektów. Gwarantujemy, że będziecie zachwyceni!

Personalizowane albumy tradycyjne

Wygląd albumu jest w 100% dostosowany do Twoich oczekiwań. Dzięki temu możesz nie tylko zdecydować o jego formie, ale także rodzaju personalizacji. Oferujemy personalizowane albumy tradycyjne ze specjalnym grawerunkiem oraz efektownymi zdobieniami. W ofercie mamy m.in.: grzbietowanie. Taka forma albumów, najczęściej wykorzystywana jest w przypadku personalizowanych albumów ślubnych. Albumy najczęściej obijamy w skórę naturalną lub materiały fakturowane. Poza grawerunkiem, istnieje także możliwość tłoczenia. 

 

Informacje praktyczne:

Wymiary albumów –  23×23 cm, 30×30 cm, 33×33 cm.

***

Ilość kart – od 20 (40 stron) do 60 (120 stron), ilość kart zwiększamy co 10.

***

Karty w albumie  – kremowe lub czarne, pomiędzy nimi umieszczamy pergaminowe przekładki chroniące fotografie.

***

Oprawa – dostępne są wszystkie rodzaje materiałów z katalogu opraw. do oprawy ze skóry naturalnej należy doliczyć 100 zł do ceny albumu z cennika.

***

Dodatki do okładek – grawer, okienko, kokarda, grzbietowanie.

***

Ceny podstawowe:

Album 23×23 cm / 20 kart / 89 zł / każde dodatkowe 10 kart +15 zł

Album 30×30 cm / 20 kart / 129 zł / każde dodatkowe 10 kart +15 zł

Album 33×33 cm / 20 kart / 144 zł /każde dodatkowe 10 kart +15 zł

Mały i duży format zdjęć.

Jeżeli kupujesz album tradycyjny, pomyśl o odbitkach. Do kompletu oferujemy wykonanie odbitek fotograficznych w wielu formatach do wyboru – od 9×13 cm do 30×90 cm. Proponujemy również wydruki zdjęć w dużych formatach na ploterze Canon 4000, który zapewni bogatą kolorystykę i intensywną czerń. W stałej ofercie mamy papier fotograficzny satynowy i papier barytowy Museo®.

tradycyjny 2

Idealnym dodatkiem do albumów jest eleganckie etui, które wykonamy tak aby doskonale pasował do albumu. Taki rodzaj opakowania nie tylko chroni zawartość przed zabrudzeniem i zniszczeniem, ale też nadaje albumom wyjątkowego, ekskluzywnego charakteru.

“Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

 Pablo Picasso