Fotoksiążka Komfort

Książkę Komfort drukujemy na najwyższej jakości papierze satynowym o gramaturze 160. Dzięki specjalnemu „przegubowi” strony książki możemy rozłożyć na płasko tak jak strony albumu. Są to jednak miękkie kartki dzięki czemu w jednej książce zmieścimy nawet 200 stron. Specjalna technologia umożliwia nierozerwalne łącznie kartek za pomocą metalowych zszywek. Tak złączony blok książki oprawiamy w twarda okładkę.

Informacje praktyczne:

Dostępne rozmiary: 30×30 cm, 30×20 cm (pionowe i poziome).

***

Ilość stron: od 24 do 200.

***

Papier do druku: satyna 160 g.

***

Oprawy: okładka zdjęciowa powlekana folią błyszczącą lub matową lub za dopłatą wszystkie dostępne oprawy z katalogu.

***

Personalizacja: dowolny grawerunek, okienko zdjęciowe lub kokarda.

Polecamy korzystanie z naszego darmowego, intuicyjnego programu do składania albumu. Znajdziesz go w zakładce INFO. Ale jeżeli sam przygotowujesz projekty, możesz to zrobić w dowolnym programie graficznym i zapisać kolejne strony jako pliki jpg lub pdf (320 dpi), nazwane zgodnie z kolejnością stron. W przypadku przygotowywania plików do druku na papierze satynowym, zapisz je jako CMYK. Podczas samodzielnego składania albumu, prosimy zwracać uwagę na linie spadów. W każdym przypadku spady mają 3 mm, a co za tym idzie, przygotowywany obraz powinien mieć 6 mm więcej od docelowego rozmiaru na wysokości oraz szerokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości pisz do nas.

album

Uwaga

W książkach drukowanych cyfrowo idealnie prezentują się zdjęcia jasne, pastelowe, bez wielkich kontrastów. Czasami wydawać się może, że zdjęcia są zbyt jasne, ale w druku wyglądają wspaniale. Podczas przygotowywania zdjęć zwróćcie na to uwagę. 

“Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

 Pablo Picasso