Etui

Oferujemy etui na albumy, książki, płyty CD/DVD, pendrivy. Każde z nich jest ręcznie wykonane i dopasowane do oczekiwanego formatu.Nie będzie za duże czy za małe – będzie idealne! Każde etui możesz spersonalizować, dodając grawer, tłoczenie czy okienko według własnego projektu. Oprawy wykonujemy z materiału introligatorskiego, ze skóry ekologicznej lub naturalnej w wielu ciekawych kolorach. 
Oferujemy wykonanie etui w wielu modelach i wzorach. Są to wersje rozkładane, otwierane, wysuwane, z płytą CD lub DVD czy miejscem na pendrive. Wykonamy również produkty o niestandardowych parametrach.

Informacje praktyczne:

Rozmiar każdego etui dopasowujemy do rozmiaru albumu/książki, zdjęć czy pendriva.

***

Etui oprawiamy we wszystkie oprawy dostępne w naszym katalogu opraw przy czym środek etui musi być wykonany z dowolnie wybranego płótna natomiast okładka może być wykonana również z eko skóry lub skóry naturalnej.

***

Personalizacja: dowolny grawerunek, okienko zdjęciowe lub kokarda.

Sam zaprojektuj swoje etui na jedną, dwie lub trzy płyty CD/DVD. Poza materiałami z katalogu opraw etui możemy oprawić w okładkę zdjęciową dwustronną, wykonaną z papieru fotograficznego.

Mamy także modele etui z płyta CD/DVD oraz dodatkowym miejscem na przechowywanie pamięci USB.

Opakowania na płyty CD/DVD oferujemy w dwóch snandardowych formatach: 14 x 19 cm oraz 14 x 13 cm.

etui płyta

Wszystkie albumy, książki i etui wykonujemy ręcznie, dlatego możemy zmieniać ich wymiary, sprowadzać na zamówienie inne papiery czy materiały na okładki. Uwolnij swoją wyobraźnię, a my z przyjemnością doradzimy podczas projektowania czy dobierania materiałów.

“Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

 Pablo Picasso