Fotoksiążki

Oferowane przez nas fotoksiążki stanowią doskonałą alternatywę dla albumów. Są o wiele lżejsze oraz pojemniejsze. Umożliwiają zawarcie zdjęć na nawet 200 stronach. W głównej mierze wykorzystujemy papier satynowy, jednakże jego wybór może ulec zmianie, w zależności od typu fotoksiążki oraz zdjęć. Inny będzie w przypadku skanowanych, starych fotografii, a inny do prezentacji współczesnych zdjęć cyfrowych. Posiadamy także papier artystyczny, który doskonale podkreśli wyjątkowy charakter Twoich zdjęć. Każdą fotoksiążkę możemy wykonać w trzech wariantach:

– standard – szyta metalowymi zszywaczami,
– komfort – rozkładana na płasko,
– ekskluzywna – ręcznie szyta nićmi.


Wybór opcji oraz elementów takich jak m.in. rodzaj papieru, może się różnić w zależności od projektu, dlatego zachęcamy do indywidualnych konsultacji, w trakcie których wybierzemy najlepszą opcję.

Personalizowane fotoksiążki

Personalizowanie fotoksiążki możemy uzyskać poprzez oprawienie w dodatkową folię, o błyszczącym lub matowym wykończeniu. Posiadamy także możliwość oprawy w każdy dowolny materiał znajdujący się w naszym katalogu opraw. Dodatkowo, oferujemy wysokiej jakości grawerunki, które możemy wykonać bezpośrednio na okładce, jak i na specjalnie przygotowanej do tego blaszce. Fotoksiążki to także doskonały pomysł na prezent. Skontaktuj się z nami w celu wybrania produktu.

Rodzaje foto książek

Mamy trzy rodzaje foto książek. Wersja standard – szyta metalowymi zszywaczami. Wersja komfort – rozkładana na płasko. Wersja ekskluzywna – tradycyjnie, ręcznie szyta nićmi.

Rodzaje foto książek

Jak oprawić książkę

Możemy okładkę oprawić w okładkę drukowaną, laminowaną dodatkowo folią błyszczącą lub matową. Możesz zamówić również okładkę w oprawie materiałowej z katalogu opraw (+20 zł bez względu na wielkość książki). 

ksiazka

Ponieważ wszystkie albumy, książki i etui wykonujemy ręcznie, możemy zmieniać ich wymiary, sprowadzać na zamówienie inne papiery czy materiały na okładki. Uwolnij swoją wyobraźnię, a my z przyjemnością doradzimy podczas projektowania czy dobierania materiałów.

“Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

 Pablo Picasso