Fotoksiążka Ekskluzywna

Jeśli zależy nam na tym, żeby książki rozkładały się na płasko, ale nie chcemy, żeby były na sztywnych kartach – wówczas sprawdzą się książki szyte ręcznie. To również idealne rozwiązanie dla notesów i szkicowników oraz dla książek, w których istotną sprawą są przechodzące z jednej strony na drugą zdjęcia czy też rysunki. Książki szyjemy z papieru o maksymalnej grubości 140 g.
Książki szyte ręcznie wyróżnia elegancki, nieszablonowy design. Są doskonałe jako prezent – zarówno dla bliskiej osoby, jak i partnera biznesowego. To również świetna alternatywa dla tradycyjnej fotoksiążki ze zdjęciami z ważnych uroczystości.

Książki szyte ręcznie to idealny pomysł na prezentację prac artystycznych czy oferty biznesowej. Pomożemy stworzyć przyciągający uwagę katalog produktów czy portfolio grafika, fotografa bądź innego artysty. To zdecydowanie bardziej atrakcyjna forma przedstawienia usług czy produktów niż zwykłe katalogi czy broszury. Ręczne szycie przyciągnie uwagę klienta, sprawi, że zechce on zapoznać się ze szczegółami tak starannie przygotowanej propozycji. Możliwości projektowe są praktycznie nieograniczone – postaramy się zrealizować każdy pomysł!

Informacje praktyczne:

Dostępne rozmiary: książki drukujemy cyfrowo do maksymalnego formatu po złożeniu 330×330 mm.

***

Ilość stron: od 36 i więcej (wielokrotności 12 stron).

***

Papier do druku: szyte książki drukujemy na wysokiej jakości papierach o wielu odcieniach bieli i ecru oraz na papierach kolorowych. Ofertę przedstawiamy na zapytanie.

***

Oprawy: okładka twarda zdjęciowa powlekana folią błyszczącą lub matową, okładka miękka drukowana oraz wszystkie dostępne oprawy z katalogu.

***

Personalizacja: dowolny grawerunek, okienko zdjęciowe lub kokarda.

***

Ceny przykładowe

Wszystkie ceny podane poniżej są orientacyjne. Każda książka jest wyceniana indywidualnie w zależnośi od papieru, formatu oraz ilości stron.

Książka do formatu A4 / minimum 3×12 strony/ każde dodatkowe 12 stron +25 zł / 149 zł

Książka do formatu A5 / minimum 3×12 strony/ każde dodatkowe 12 stron +25 zł / 115 zł

Książka o formacie 30×30 cm / minimum 3×12 strony/ każde dodatkowe 12 stron +50 zł / 410 zł

 

Nie należy obawiać się o trwałość tej metody. Ręczne szycie wykonujemy z wyjątkową starannością. Dbamy o każdy detal. Wykorzystujemy sprawdzone techniki. Dzięki temu powstaje estetyczny, unikalny szew, który wyjątkowo trwale łączy kartki. Dbamy też o odpowiednie rozmieszczenie nacięć i otworów dopasowane do rodzaju papieru oraz okładki. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia papieru, okładki czy też szwów nawet podczas częstego użytkowania. Zapewniamy nie tylko ponadprzeciętną wytrzymałość szycia. Wykorzystujemy również sprawdzone techniki druku cyfrowego gwarantujące wydruki wysokiej jakości, które nie tylko doskonale się prezentują i zapewniają idealne odwzorowanie kolorów i detali, ale też są niebywale trwałe – nie ulegają chociażby ścieraniu nawet przy intensywnym użytkowaniu. 

szycie 3

Uwaga

W książkach drukowanych cyfrowo idealnie prezentują się zdjęcia jasne, pastelowe, bez wielkich kontrastów. Czasami wydawać się może, że zdjęcia są zbyt jasne, ale w druku wyglądają wspaniale. Podczas przygotowywania zdjęć zwróćcie na to uwagę. 

“Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

 Pablo Picasso