Krótko o foto albumach

CO TO JEST FOTO ALBUM?

Foto album jest księgą rozkładaną na płasko, dzięki czemu jedno zdjęcie może być ułożone na obu stronach rozkładówki (na dwóch stronach). Karty albumu są sztywne, ponieważ zdjęcia łączone są między sobą specjalnymi przekładkami.

ALBUM STANDARD – w tym albumie zdjęcia naświetlane są na papierze tradycyjnym papierze fotograficznym.

ALBUM FINE ART – jest to album dla najbardziej wymagających artystów. Druk atramentowy.

ALBUM CYFROWY – strony albumu drukowane są cyfrowo na różnych rodzajach papierów.

Fotoalbumy

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór fotoalbumów.


Album Standard – w tym albumie zdjęcia naświetlane są na papierze Fuji Crystal Archive Supreme. Jest to tradycyjny papier fotograficzny, który zapewnia wysoką jakość obrazu oraz prawdziwą głębię czerni. Występuje w wersji silk (półmat) lub glossy (błysk). Oba te papiery wykazują wysoką odporność na zadrapania. Na zdjęciach wydrukowanych na papierze w wersji silk nie widać odcisków palców.


Album Fine Art – to propozycja dla najbardziej wymagających artystów. Niebywała trwałość, idealne nasycenie barw, niepowtarzalna głębia czerni oraz doskonałe wrażenia estetyczne – to tylko niektóre walory papieru Museo®, na którym drukujemy strony albumu. Jest to papier matowy z lekką fakturą, wykonany w 100% z włókien bawełnianych. Nie ma ryzyka powstania zażółceń ani innych przebarwień. Druki wykonujemy ploterem Canon 4000 Pro. Papier Museo® jest matowy i oddaje szeroki zakres nasyceń barw, praktycznie niedostępny dla innych papierów, w tym również fotograficznych.


Album Cyfrowy – papier, który wybieramy do druku cyfrowego powinien być dostosowany do rodzaju prezentowanych zdjęć, a także potrzeb klienta – inny wybiera się w przypadku starych skanowanych zdjęć, a inny do prezentacji współczesnych zdjęć. Podstawowe papiery jakie proponujemy to: idealnie biała i gładka satyna, Munken z delikatną strukturą (kremowy lub biały) lub Mohawk z wyraźnie widoczną strukturą (również kremowy lub biały).

Zaprezentuj Album

Idealny dodatek do albumów – eleganckie etui, które nie tylko doskonale chroni zawartość przed zabrudzeniem i zniszczeniem, ale też nada albumom wyjątkowego, ekskluzywnego charakteru. Dzięki etui Twoje albumy będą wyglądać jak nowe mimo upływu czasu!

album

Wszystkie albumy, książki i etui wykonujemy ręcznie, dlatego możemy zmieniać ich wymiary, sprowadzać na zamówienie inne papiery czy materiały na okładki. Uwolnij swoją wyobraźnię, a my z przyjemnością doradzimy podczas projektowania czy dobierania materiałów.

“Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

 Pablo Picasso