Dodatki do albumów, książek i etui

Wprawdzie mówi się, że nie ocenia się książki po okładce – jednak my jesteśmy zdania, że zarówno zawartość, jak i okładka są równie ważne. Wyjątkowe albumy, a także książki wymagają wyjątkowej oprawy, która będzie stanowić ich prawdziwą ozdobę. I dlatego postanowiliśmy przygotować dla naszych klientów ofertę na oryginalne dodatki do okładek. Są to między innymi obwoluty, okienka, tabliczki, dowolne nadruki, ale nie tylko. Okładki dodatkowo ozdobią także stylowe kokardki oraz wizytówki z dowolnym napisem. Wykonujemy również grzbietowanie, a także grawerowanie.

Dajemy naszym klientom bogaty wybór dodatków do okładek, co pozwoli na stuprocentową personalizację produktów. Jest to doskonała opcja na wyjątkowy prezent od serca. Fotoksiążka czy album z przepięknie ozdobioną okładką z pewnością zwróci uwagę i zachęci do zapoznania się z dalszymi stronicami. Tak ozdobiona oprawa z powodzeniem zastąpi opakowanie – artykułów nie trzeba dodatkowo owijać w ozdobny papier czy obwiązywać wstążką.

Dodatki wykonujemy według indywidualnych projektów oraz oczekiwań klientów. Staramy się również dostosować je do charakteru produktu, jego przeznaczenia, a także ogólnej stylistyki i kolorystyki. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie naszych klientów – także tych o wyjątkowo wysokich wymaganiach!

Informacje praktyczne:

grawerunek (napis laserowy):

Wystarczy napisać w treści maila tekst grawerunku lub przesłać grafikę w pdf-ie lub corel-u. Możesz również skorzystać z naszych wzorów, które znajdziejsz niżej. Koszt grawerunku – 31 zł.

***

metalowe tabliczki grawerowane:

Proponujemy, jako dodatek do okładki, laserowy grawer na metalowych tabliczkach. Może to być dowolny tekst lub grafika. Jeżeli sam przygotujesz całość, prześlij do nas plik wektorowy (pdf, cdr, ps). Jeżeli my mamy przygotować napis, prosimy o przesłanie treści i rodzaju czcionki. Koszt tabliczki 45 zł bez względu na wielkość.

***

okienka zdjęciowe:

Wielkość okienek ze zdjęciem jest uzależniona od formatu okładki. Koszt 20 zł w przypadku okienka pojedynczego, w przypadku kilku okienek zdjęciowych – 35 zł.

***

kokarda:

Proponujemy, jako kolejny dodatek do okładki, satynową wstążkę. Kolor dopasujemy do oprawy lub zastosujemy się do kolorystycznych sugestii.
Koszt – 30 zł

***

grzbietowanie:

Proponujemy, jako kolejny dodatek do okładki zwłaszcza w albumach tradycyjnych, grzbietowanie. Są to wypustki na grzbiecie albumu.
Koszt – 39 zł

***

obwoluta:

Wykonujemy obwoluty na książki i albumy z pergaminu oraz z papierów personalizowanych dowolnym nadrukiem. Obwoluta z papieru jest dodatkowo zabezpieczona folią matową lub błyszczącą. Nadruki mogą być czarno-białe lub kolorowe. Możemy przygotować je w dowolnych wielkościach. Ceny zależne są od formatu książki/albumu oraz od rodzaju papieru. Przykładowe ceny: papier fotograficzny zabezpieczony folią dla formatu książki/albumu: A4 – 39 zł, A3 – 54 zł Pergamin: A4 – 21 zł, A3 – 39 zł. Zapytaj o inne formaty.

***

wizytówki:

Kolejna nasza propozycja to wizytówki z dowolnym tekstem. Tekst na wizytówce może być wycięty lub wygrawerowany. Może to być również logo Twojej firmy. Tekst należy przygotować w formie wektorowej na formacie 9x5cm. jeżeli chcesz aby część tekstu była grawerowana a część wycięta, prosimy o zaznaczenie tej informacji w zamówieniu. Kolor kartonu i tasiemki odpowiednio dobierzemy do oprawy albumu lub zastosujemy się do kolorystycznych sugestii klienta.
Koszt – 30 zł

Grawerunki

Wzory grawerów, które wprowadziliśmy możecie wykorzystać odpowiednio je personalizując. Aby skorzystać z przygotowanego przez nas wzoru, należy w uwagach do zamówienia wpisać odpowiedni numer szablonu lub wysłać do nas maila z zamówieniem i informacją, którą treść mamy zamienić w szablonie (np. imiona, datę, napis).
Zmiany w szablonie są bezpłatne.

grawer wiz

Wszystkie albumy, książki i etui wykonujemy ręcznie, dlatego możemy zmieniać ich wymiary, sprowadzać na zamówienie inne papiery czy materiały na okładki. Uwolnij swoją wyobraźnię, a my z przyjemnością doradzimy podczas projektowania czy dobierania materiałów.

“Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

 Pablo Picasso