Seria NOMAD

Materiał ten jest fakturowany (ma nierówną powierzchnię wyraźnie wyczuwalną pod palcami). Możliwe jest wykonanie zarówno grawerunku jaki i tłoczenia. Kolor grawerunku ma różne odcienie brązu w zależności od koloru oprawy. Materiał ten pozwala na wykonanie opraw albumów oraz etui. 

Seria DUO

Materiał ten jest wykonany z dwóch kolorów nici. Możliwe jest wykonanie na nim zarówno grawerunku jaki i tłoczenia. Kolor grawerunku ma różne odcienie szaraości w zależności od koloru oprawy. Materiał ten pozwala na wykonanie opraw albumów oraz etui. 

Seria BUCKRAM

Jest to podwójnie tkane płótno apreturowane. Można czyścić zabrudzenia zwykłą wodą. Na tym materiale wykonamy zarówno grawerunek jak i tłoczenie. Kolor grawerunku jest zazwyczaj w odcieniach szarości. Materiał ten pozwala na wykonanie opraw albumów oraz etui.

Seria Frankonia

W serii tej znajdziemy gładkie płótna w wielu kolorach: od jasnej szarości przez kolory pastelowe i intensywne do czerni. Jeżeli nie znajdziesz koloru, w który chciałbyś oprawić swój album, napisz. Jesteśmy pewni, że pomożemy. Na tym materiale wykonamy zarówno grawerunek jak i tłoczenie. Kolor grawerunku jest zazwyczaj w odcieniach szarości. Materiał ten pozwala na wykonanie opraw albumów oraz etui.

Seria Jedwabna

Są to płótna z domieszką jedwabiu z niewielkim połyskiem, delikatne w dotyku. Na tym materiale wykonamy zarówno grawerunek jak i tłoczenie. Kolor grawerunku jest zazwyczaj w odcieniach szarości. Materiał ten pozwala na wykonanie opraw albumów oraz etui. Do opraw z tej serii doliczamy dodatkową opłatę 20 zł.