Etui na album

W naszej ofercie posiadamy etui na album. Dzięki ręcznemu wykonywaniu jesteśmy gotowi stworzyć etui na każdy rozmiar albumu. Oprawiamy wszystkimi materiałami dostępnymi w naszym katalogu opraw. Posiadamy m.in.: skórę ekologiczną, syntetyczną, czy materiały z domieszką jedwabiu. Każde z wykonanych przez nas etui może być wsuwane, rozkładane lub otwierane. Wykonujemy również etui na książki. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Ręczne wykonywanie produktów znacząco poszerza zakres naszych usług.

Personalizowane etui na album

Grawerunek może być wykonany bezpośrednio na oprawie, jak i na specjalnie przygotowanej do tego metalowej blaszce, która następnie zostaje umieszczona w wybranym przez Klienta miejscu. Bezpośredni grawerunek na materiale, szczególnie tym z domieszką jedwabiu, to doskonała propozycja w przypadku personalizowanych albumów ślubnych. Każdy z materiałów wymaga specjalnej pielęgnacji, o której informujemy w trakcie zakupu. Grawerowanie może różnić się pod kątem koloru czy rozmiaru. W celu omówienia szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.

Informacje praktyczne:

Rozmiar każdego etui dopasowujemy do rozmiaru albumu lub książki.

***

Etui oprawiamy we wszystkie oprawy dostępne w naszym katalogu opraw przy czym środek etui musi być wykonany z dowolnie wybranego płótna natomiast okładka może być wykonana również z eko skóry lub skóry naturalnej.

***

Rodzaje etui: wsuwane, otwierane, rozkładane.

***

Personalizacja: dowolny grawerunek, okienko zdjęciowe lub kokarda.

***

Ceny podstawowe:

Etui wsuwane

15×15 cm / 20×20 cm – 72 zł,

25×25 cm – 78 zł,

20×30 cm (pion i poziom) – 89 zł ,

30×30 cm – 95 zł,

33×33 cm / 30×45 cm – 145 zł,

Etui otwierane i etui rozkładane

15×15 cm – 83 zł,

20×20 cm – 95 zł,

25×25 cm – 107 zł,

20×30 cm (pion i poziom) – 114 zł,

30×30 cm – 131 zł,

33×33 cm / 30×45 cm – 205 zł

etui wsuwane

etui otwierane

etui rozkładane

Wykonujemy również etui dla powierzonych książek i albumów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i chętnie wykonujemy prototypy dla większych ilości etui. 

etui

Wszystkie albumy, książki i etui wykonujemy ręcznie, dlatego możemy zmieniać ich wymiary, sprowadzać na zamówienie inne papiery czy materiały na okładki. Uwolnij swoją wyobraźnię, a my z przyjemnością doradzimy podczas projektowania czy dobierania materiałów.

“Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

 Pablo Picasso